• SZKOLNA KAWIARENKA

• W dniu 11 grudnia uczniowie klasy VIa razem z Rodzicami zorganizowali kolejną „Kawiarenkę”.

Na następną kawiarenkę zapraszamy w styczniu 2024 roku.

• MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

• W tym tygodniu odbyły się mistrzostwa szkół podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt .

Nasze dziewczyny w składzie: M. Niewiadomska, M. Górna , K. Wlazło, O. Pośpiech, M. Trzanek, W. Augustyn, P. Mleczko, P. Nowakowska, Z. Szmida zdobyły 2 miejsce i srebrne medale awansując tym do rozgrywek powiatowych .

Brawo dziewczyny !!! 😊

• XXVI Rajd Gwiazdkowy

• 2 grudnia odbył się XXVI Rajd Gwiazdkowy 🎅 w którym jak co roku, nasza szkoła wzięła udział!

Droga tegorocznego rajdu wiodła z Pabianic do Domu Ludowego w Bychlewie, przez pola i lasy 🌲🌲🌲 Pogoda jak zawsze dopisała 🌨❄☃️ buzie naszych dzieci były rumiane i zadowolone! Na mecie czekał na nas Mikołaj z upominkami! 🎁🎁🎁