• Zabawa ostatkowa w naszej szkole.

• Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w naszej szkole 21 lutego. Na sali gimnastycznej spotkali się wszyscy uczniowie naszej szkoły. Wielu z nich zaprezentowało się tego dnia w zabawnych, pomysłowych i oryginalnych strojach karnawałowych. Były tańce oraz konkurs na najciekawsze przebrania. W salach lekcyjnych czekały natomiast na uczniów słodkie poczęstunki zorganizowane przez rodziców naszych uczniów.

• Bal karnawałowy dla klas 1 - 3

• We wtorek 31 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, który poprowadził znany wodzirej p.Piotr Pająk dla klas 1-3. Tematem balu był Dziki Zachód. Uczniowie wraz z wychowawcami byli przebrani w bardzo ciekawe stroje. Odbyło się wiele konkursów i zabaw. Tańcom nie było końca! Impreza świetnie zintegrowała młodsze klasy, a uczniowie już czekają na kolejne zabawy. Wszyscy wspaniale się bawili! Bal karnawałowy zorganizowały wychowawczynie z klas 1-3: p.Ewa Skiba-Jaworowska, p.Sylwia Jach, p.Patrycja Pawlak , p.Paulina Ostrowska, p.Beata Dyła-Fontańska.

• Dzień świętego Walentego.

• 14 lutego w naszej szkole upłynął w atmosferze miłości i sympatii. Samorząd szkolny ogłosił "Dzień koloru czerwonego" oraz zorganizował Pocztę Walentynkową. Pisanie walentynkowych życzeń na często własnoręcznie zdobionych kartkach to w "dobie smsów" rzadko spotykana zabawa. Ale tego dnia sprawiało to naszym uczniom dużą frajdę, więc chętnie obdarowywali się sympatycznymi kartkami z życzeniami.