• Rozstrzygnięcie Świetlicowego Konkursu pt. ,,PRZYSTRÓJMY CHOINKĘ”.

• 19 grudnia 2023 r. ogłoszono wyniki świetlicowego konkursu na najpiękniejszą ozdobę choinkową pt. ,,PRZYSTRÓJMY CHOINKĘ”.

Z 17 prac, jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – BOMBKA Z KOKARDĄ uczennicy z kl. III b,

II miejsce – POTRÓJNA BOMBKA uczennicy z kl. III a,

III miejsce – BIAŁA GWIAZDA uczennicy z kl. III b.

Ponadto przyznano 8 wyróżnień.

Nagrody – książki i dyplomy zwycięzcom wręczyła pani Iwona Kaczmarek – wychowawca świetlicy i organizator konkursu.

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, pomysłowości i zaangażowania. Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY !!!

• Miejski Konkurs Plastyczny pt. ,,Jesienne Drzewo"

• Dzieci uczęszczające do świetlicy naszej szkoły, miały przyjemność uczestniczyć w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. ,,Jesienne Drzewo", zorganizowanym przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 5 im. Grzegorza Piramowicza w Pabianicach.

Praca Helenki - uczennicy kl. I a zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.