• Spotkanie z Bibliotekarzem.

• 15.05.2023 r. w świetlicy szkolnej na zakończenie Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ,,CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki" IV edycji pt. ,,Podróżowanie przez czytanie",  odbyło się spotkanie z bibliotekarzem.

Pani Marzanna Wiśniewska z Gminnej Biblioteki w Wodzieradach z siedzibą w Kwiatkowicach zachęcała uczniów do czytelnictwa; przeczytała opowiadanie pt. ,,Przygody piratów" A. Cholewińskiej-Szkolik; wręczyła dzieciom zakładki do książek.

Do Świetlicowego Kącika Czytelniczego podarowała książki i czasopisma, za które bardzo dziękujemy.

• Rozgrywki Powiatowe Trójek Koszykarskich

• W dniu 9 maja nasi uczniowie:

• Banaszczyk Jakub
            • Galewski Tymoteusz
            • Knapiński Oliwier
            • Kopeć Kornel

zdobyli srebrne medale w rozgrywkach Powiatowych Trójek Koszykarskich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• „Uczymy się bawiąc”

• Wyjście ze szkolnych ławek i nauka przez zabawę to inicjatywa naszych uczniów z klasy 2a i nauczycielki Iwony Kaczmarek, która w myśl zasady „Uczymy się bawiąc” przyświecała świętowaniu rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja!

Dzieci wykonały prace plastyczne i okolicznościową dekorację na temat świąt majowych. Uczniowie pięknie wypowiadali się na temat świąt majowych i symboli narodowych.