• Dni wyjątkowe w naszej szkole - Dzień Spadającego Liścia

• W naszej szkole rozpoczęliśmy cykl dni wyjątkowych. 23 września był Dniem Spadającego Liścia.

Z tej okazji uczniowie podczas zajęć świetlicowych wykonali techniką wydrapywanki błyszczące w słońcu jesienne liście. Efekty ich pracy możemy podziwiać na załączonym zdjęciu, a także na jednym ze szkolnych korytarzy.

• Warszawa da się lubić

• Uczniowie klas 5a i 5b uczestniczyli w wycieczce do stolicy. Była to nagroda za najlepsze wyniki w nauce w ubiegłym roku szkolnym.

Rozpoczęto od spaceru po Starym Mieście w Warszawie. Uczniowie zobaczyli: Zamek Królewski, barbakan, pomnik Małego Powstańca. Był też czas na kupienie pamiątek.

Drugą część wyjazdu spędzono w Parku Fosa i Stoki Cytadeli.

- Był upał, spędziliśmy miło czas w cieniu zieleni parku znajdującego się wokół Cytadeli Warszawskiej – mówili zadowoleni młodzi turyści.

• POŻEGNANIE LATA

• 22 września uczniowie z klas II A i III A wraz z paniami wychowawczyniami: Patrycją Pawlak, Sylwią Zawadzką oraz Iwoną Kaczmarek pożegnali lato w Pasiece Edukacyjnej Gajówka.

Po obejrzeniu filmu edukacyjnego na dużym ekranie wszyscy przebrali się w kombinezony pszczelarskie i spacerowali ścieżką edukacyjną z pszczelarzem.

Dzieci obserwowały pszczoły w ich naturalnym środowisku.

Uczestniczyły w warsztatach z wyrobu świec z wosku pszczelego.

Nie obyło się bez degustacji miodów i czasu wolnego na powietrzu i na placu zabaw.

A na zakończenie odbyło się ognisko!