• Jasełka 2022

• W dniu dzisiejszym odbyły się w szkole Jasełka. Po wspólnym śpiewaniu kolęd uczniowie spędzili przedświąteczny czas z wychowawcami.

• Akcja SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW - nagrody.

• Zebraliśmy 1246 Talenciaków, za które zamówiliśmy :

• Zestaw do nauki XXL energia słoneczna
            • Zestaw tangramów
            • Pakiet planszówek dla młodszych dzieci.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie i zbieranie Talenciaków, za które dzieci ze świetlicy otrzymały wybrane nagrody.

• Rozstrzygnięcie Konkursu Świetlicowego pt. ,,PRZYSTRÓJMY CHOINKĘ”

• 12 grudnia 2022 r. ogłoszono wyniki  Konkursu Świetlicowego na najpiękniejszą ozdobę choinkową pt. ,,PRZYSTRÓJMY CHOINKĘ”.

Z 27 pięknych prac, po burzliwych obradach,  jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – ,,But z choinką” uczennicy z klasy II B,

II miejsce - ,,Pająk” ucznia z klasy I A,

III miejsce - ,, Czapeczkowy Mikołaj” uczennicy z klasy II A.

Ponadto przyznano 8 wyróżnień. Pozostali uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia.

Nagrody i dyplomy wręczyli pan dyrektor Grzegorz Hanke i organizator konkursu, wychowawca świetlicy pani Iwona Kaczmarek.

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, pomysłowość i zaangażowanie. Zwycięzcom serdecznie  GRATULUJEMY !!!