• DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

• Andrzejki to doskonała okazja do zabawy tanecznej oraz sprawdzenia co ciekawego czeka nas w przyszłości.

Dlatego 30 listopada w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

• POMOC DLA ZUZI

• W dniach 23 i 24 listopada w naszej szkole, odbyła się akcja charytatywna ”Pomoc dla Zuzi”, mająca na celu wsparcie dla malutkiej  dziewczynki walczącej z chorobą nowotworową.

Zebraliśmy  632 złote. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za każdy grosz i zaangażowanie. Cieszymy się, że choć w małym stopniu mogliśmy przyczynić się do pomocy.

• SZKOLNA KAWIARENKA

• W dniu 20 listopada w naszej szkole odbyła się kolejna "KAWIARENKA".

Smakołyki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Następna Kawiarenka już w grudniu!