• Akcja SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW

• Nasza szkoła bierze udział w 2 edycji akcji Szkoła Pełna Talentów.

Prosimy o wsparcie i przeznaczanie Talenciaków, wrzucając do pudełek w świetlicy i holu szkoły.

Za zebrane punkty otrzymana nagroda zostanie przeznaczona do świetlicy szkolnej.

• Pomoc dla Oliwki

Co roku w naszej szkole organizowana jest POMOC DLA OLIWKI byłej absolwentki SP15.

Prosimy uczniów o zbieranie plastikowych korków, nakrętek i zostawianie w pojemnikach wystawionych w holu szkoły.

W maju 2024 r. zebrany plastik zostanie sprzedany a uzyskane pieniądze przekazane rodzicom Oliwki na jej rehabilitację.

Organizatorzy Iwona Kaczmarek i Aleksander Duda serdecznie zapraszają do udziału w akcji.

WARTO POMAGAĆ .