•                      Laboratoria Przyszłości

• O programie

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach programu „Laboratoria Przyszłości” szkoła zakupiła sprzęt za kwotę 70 000 zł. Będzie on wykorzystywany na różnego rodzaju zajęciach w klasach 1 – 3, klasach starszych na lekcjach informatyki, fizyki, chemii. geografii, matematyki i innych oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

Szczegółowy wykaz zakupionych elementów wyposażenia znajduje się w osobnym dokumencie.