• Konkurs matematyczno – informatyczny InstaLogik

• Do II etapu konkursu matematyczno – informatycznego InstaLogik zakwalifikowali się uczniowie:

Hanna Hamal kl. VB

Grzegorz Iwaszkiewicz kl. VB

Tymoteusz Galewski kl. VIIA

Kornel Kopeć kl. VIIA

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Akcja "Grosz"

• Drodzy Rodzice,

w naszej szkole rozpoczęła się akcja „Grosz”. Zachęcamy wszystkich uczniów do przynoszenia groszy - tak zwanych „żółciaków”, które zostaną wymienione w banku i przeznaczone na cele szkoły, między innymi na sztandar.

Grosz do grosza, a będzie… DOBRY UCZYNEK i działanie na rzecz szkoły zostanie odhaczone i docenione. A może i nawet nagrodzone 😊

Grosze można przynosić do wychowawców klas.

Zapraszamy serdecznie!

• Światowy Dzień Makaronu

• W dniu 26 października obchodziliśmy Światowy Dzień Makaronu. W naszej szkole w szczególny sposób świętowała go klasa 3b, której uczniowie zapoznali się między innymi z recepturą przygotowania produktu, po czym go samodzielnie wykonali. Była i pora na skonsumowanie smakołyku lubiącego towarzystwo sosów. Nie zabrakło przy tym pierogów na słodko i słono, jak również rozmów na temat pochodzenia makaronu. Trzecioklasiści w tak atrakcyjny sposób spędzili aż trzy godziny lekcyjne poprowadzone przez mamę naszego kolegi.

Pani Joasi, bardzo dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uczennica 3b

Pola Olszewska