• Projekt TYSIĄC KROKÓW ŚWIETLICZAKA - spacerowe wyzwanie

• Projekt TYSIĄC KROKÓW ŚWIETLICZAKA - spacerowe wyzwanie skierowany jest do uczniów z kl. I - III, uczęszczających do świetlicy.

Są to zajęcia ruchowe realizowane poprzez spacery obejmujące 1 tysiąc kroków dziennie dla każdego uczestnika.

Odbywają się one 1 raz w tygodniu (wtorek), na terenie boiska szkolnego i w jego otoczeniu.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, zajęcia będą realizowane w budynku szkoły.

Projekt opracowała i realizuje wychowawca świetlicy p. Iwona Kaczmarek.

• Wycieczka pełna bombek

• Do zakładu produkcji bombek choinkowych w Piotrkowie Trybunalskim pojechali uczniowie klas 4a i 4b.

W hucie szkła Dekor młodzi turyści dowiedzieli sie o etapach powstawana szklanych ozdób choinkowych. Następnie każdy samodzielnie pomalował trzy bombki według swojego pomysłu.

W drugiej części wycieczki zwiedzano zamek królewski w Piotrkowie Trybunalskim. W czasie lekcji muzealnej uczniowie dowiedzieli się, jak w dawnych czasach zapisywano teksty. Pamiątką z zamku były kartki z podpisem wykonanym gęsim piórem.

• Jasełka 2022

• W dniu dzisiejszym odbyły się w szkole Jasełka. Po wspólnym śpiewaniu kolęd uczniowie spędzili przedświąteczny czas z wychowawcami.