• Rozstrzygnięcie Konkursu Świetlicowego pt. ,,PRZYSTRÓJMY CHOINKĘ”

• 12 grudnia 2022 r. ogłoszono wyniki  Konkursu Świetlicowego na najpiękniejszą ozdobę choinkową pt. ,,PRZYSTRÓJMY CHOINKĘ”.

Z 27 pięknych prac, po burzliwych obradach,  jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – ,,But z choinką” uczennicy z klasy II B,

II miejsce - ,,Pająk” ucznia z klasy I A,

III miejsce - ,, Czapeczkowy Mikołaj” uczennicy z klasy II A.

Ponadto przyznano 8 wyróżnień. Pozostali uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia.

Nagrody i dyplomy wręczyli pan dyrektor Grzegorz Hanke i organizator konkursu, wychowawca świetlicy pani Iwona Kaczmarek.

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, pomysłowość i zaangażowanie. Zwycięzcom serdecznie  GRATULUJEMY !!!

• XXV Jubileuszowy Rajd Gwiazdkowy

• W cudownej, zimowej scenerii 10 grudnia 2022 roku odbył się XXV Jubileuszowy Rajd Gwiazdkowy zorganizowany przez oddział PTTK w Pabianicach. Na ostatni turystyczny szlak w tym roku kalendarzowym wyruszyła klasa 2a pod opieką p. S. Zawadzkiej. Dzieci dzielnie przeszły trasę: Lewityn - Rydzyny - Dom Ludowy w Bychlewie. Na zakończenie zimowej wędrówki św. Mikołaj tradycyjnie wręczył słodkie upominki wszystkim uczestnikom rajdu.

• Zielono nam! - czyli Dzień koloru zielonego w naszej szkole.

• Na przekór jesienno-zimowej aurze, piątek w naszej szkole upłynął nam w istnie wiosennych nastrojach. a to za sprawą ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski "Dnia koloru zielonego". Okazało się, że zieleń nie jedno ma imię! Wiecie ile naliczyliśmy odcieni koloru uważanego za kolor nadziei? Był pistacjowy, oliwkowy, seledynowy, limonkowy, trawiasty, khaki.....i jeszcze parę innych trudnych do nazwania ;). Najbardziej "zieloną klasą" okazała się klasa 4B, w której każdy obecny tego dnia uczeń wziął udział w zabawie. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich kolorowych dni.