• Kolorowa kawiarenka

Pola Olszewska

• Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Informatyczny InstaLogik

• 21 marca 2024 roku zakończono V edycję ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno – Informatycznego InstaLogik, w którym wzięło udział 6 uczniów naszej szkoły.

Laureatem III miejsca na szczeblu ogólnopolskim  został Tymoteusz Galewski z klasy 7a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Przyszła wiosna

• Uczniowie klasy 5a przywitali wiosnę.

Nie musieli daleko wędrować, gdyż wiosenne kwiaty mogli podziwiać w szkolnym parku.

Były gry i zabawy na boisku.