• Akcja SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW – nagrody

• W Akcji Lidla SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW zebraliśmy 1246 Talenciaków – punktów, za które zostały zamówione:

•  Mini Waffle pastelowe 500 elementów,
            • Zestaw 12 piłeczek do żonglowania.

Wychowawczynie świetlicy panie Iwona Kaczmarek i Dominika Balcerowska dziękują Wszystkim za zaangażowanie i zbieranie Talenciaków, za które dzieci ze świetlicy otrzymały wybrane nagrody.

• SZKOLNA KAWIARENKA

• W dniu 11 grudnia uczniowie klasy VIa razem z Rodzicami zorganizowali kolejną „Kawiarenkę”.

Na następną kawiarenkę zapraszamy w styczniu 2024 roku.

• MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

• W tym tygodniu odbyły się mistrzostwa szkół podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt .

Nasze dziewczyny w składzie: M. Niewiadomska, M. Górna , K. Wlazło, O. Pośpiech, M. Trzanek, W. Augustyn, P. Mleczko, P. Nowakowska, Z. Szmida zdobyły 2 miejsce i srebrne medale awansując tym do rozgrywek powiatowych .

Brawo dziewczyny !!! 😊