•                      Laboratoria Przyszłości
          • Laboratoria Przyszłości

• O programie

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach programu „Laboratoria Przyszłości” szkoła zakupiła sprzęt za kwotę 70 000 zł. Będzie on wykorzystywany na różnego rodzaju zajęciach w klasach 1 – 3, klasach starszych na lekcjach informatyki, fizyki, chemii. geografii, matematyki i innych oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

Szczegółowy wykaz zakupionych elementów wyposażenia znajduje się w osobnym dokumencie.

• Jadłospis

• Znajduje się on w zakładce:

Uczniowie i rodzice  Z życia szkoły  Jadłospis.

Od dnia 01.02.2022 r. wpłaty za obiady szkolne prosimy wpłacać przelewem bankowym na
            nr konta: 02 1560 0013 2005 5884 9000 0004 Getin Noble Bank

W tytule przelewu należy podać:

• imię nazwisko dziecka,
            • klasę do której uczęszcza dziecko,
            • miesiąc za który dokonywana jest wpłata,
            • obowiązkowo z dopiskiem ZA OBIADY.

Wszystkie nieobecności (choroby, wycieczki itp.) należy zgłaszać do intendenta szkoły do godziny 08:30 pierwszego dnia nieobecności telefonicznie: (42) 215 35 13 lub osobiście.

Nie zgłoszone nieobecności na obiedzie nie są odliczane.

• Kontakty

• Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w Pabianicach, ul. Skłodowskiej-Curie 5
      • sekretariat@sp15pabianice.pl
      • ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 95-200 Pabianice Poland