Ostatni piątek roku szkolnego upłynął nam w wyjątkowo wygodnej i radosnej atmosferze. Korytarze naszej szkoły wypełniły się kolorowymi piżamami, miękkimi kapciami, szlafrokami i pluszakami, które towarzyszyły uczniom przez cały dzień.
Była to świetna okazja, by na chwilę odłożyć codzienną szkolną rutynę i wspólnie cieszyć się zbliżającymi się wakacjami. Nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy i wielu kreatywnych stylizacji, które udowodniły, że do szkoły można przyjść nie tylko elegancko, ale i bardzo wygodnie!
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz fantastyczną atmosferę. To był piękny sposób na zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie odliczania do wakacyjnego odpoczynku.